Formy płatności

PŁATNOŚCI

 1. Klient może skorzystać z następujących metod płatności:
 • Płatność przelewem tradycyjnym na konto Sprzedawcy (numer konta: Bank Inteligo 66 1020 5558 0000 8502 3163 0218 )
 • Za pośrednictwem platformy płatniczej:
 • Płatności Shoper
 • Pay Pal
 • Płatność kartą płatniczą, dostępną w usłudze “Płatności Shoper: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
 1. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą, Sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Klienta.
 2. W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
 3. Sklep nie prowadzi sprzedaży i wysyłek za pobraniem.
 4. Składając zamówienie w Sklepie, Klient wyraża zgodę na wystawianie i przesyłanie drogą elektroniczną, na wskazany przez siebie adres e-mail, faktur duplikatów tych faktur oraz ich korekt, zgodnie z art. 2 pkt 31 i 32 ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług.
 5. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży - w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane
 6. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
Nowości
Kocyk literki i szary pikowany velvet
Kocyk literki i szary pikowany velvet
79,00 zł
szt.
Pościel niedźwiadki
Pościel niedźwiadki
135,00 zł
szt.
Pościel kwiaty jabłoni
Pościel kwiaty jabłoni
125,00 zł
szt.
Wkładka do wózka: kwiaty jabłoni
Wkładka do wózka: kwiaty jabłoni
85,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl