Formy płatności

PŁATNOŚCI

 1. Klient może skorzystać z następujących metod płatności:
 • Płatność przelewem tradycyjnym na konto Sprzedawcy (numer konta: Bank Inteligo 66 1020 5558 0000 8502 3163 0218 )
 • Za pośrednictwem platformy płatniczej:
 • Płatności Shoper
 • Pay Pal
 • Płatność kartą płatniczą, dostępną w usłudze “Płatności Shoper: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
 1. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą, Sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Klienta.
 2. W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
 3. Sklep nie prowadzi sprzedaży i wysyłek za pobraniem.
 4. Składając zamówienie w Sklepie, Klient wyraża zgodę na wystawianie i przesyłanie drogą elektroniczną, na wskazany przez siebie adres e-mail, faktur duplikatów tych faktur oraz ich korekt, zgodnie z art. 2 pkt 31 i 32 ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług.
 5. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży - w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane
 6. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
Nowości
Szałwiowy kocyk wafelek
Szałwiowy kocyk wafelek
40,00 zł
szt.
Kocyk literki i szary pikowany velvet
Kocyk literki i szary pikowany velvet
79,00 zł
szt.
Pościel niedźwiadki
Pościel niedźwiadki
135,00 zł
szt.
Pościel kwiaty jabłoni
Pościel kwiaty jabłoni
125,00 zł
szt.
Wkładka do wózka: kwiaty jabłoni
Wkładka do wózka: kwiaty jabłoni
85,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl